HİZMETLER

SOLİ Center Alışveriş Merkezi, insanların aileleriyle hoşça vakit geçirebileceği ve bütün aile bireylerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde alışverişini yapabileceği modern bir yaşam alanıdır. Adana – Antalya çevreyolu üzerinde ve modern Mezitli’nin en yoğun popülasyona sahip noktasında yer almasından kaynaklı hareketli bir noktada yer alan Soli Center, alışveriş yanında sunduğu çeşitli hizmetlerini gelen misafirlerine sunmaktadır.

YEME İÇME ALANLARI

SOLİ Center AVM'de misafirlerimizin hem yeme içme ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri hem de keyifli vakit geçirebilecekleri Cafe ve restaurantlar bulunmaktadır.
SOLİ Center AVM, aile restaurantlarında tüm tat tecrübelerine göre çok çeşitli bölgesel, ulusal ve kıta yiyecekleri barındırıyor. Keyifli alışveriş ardından SOLİ Center AVM'deki yemek alanları, alışveriş merkezi müdavimlerinin deneyimini mükemmel bir şekilde tamamlıyor.
Yani ister soğutulmuş, ister sıcak, baharatlı veya yatıştırıcı, keskin veya tatlı bir şey olsun; burada menüler her damak ve tercihe hitap etmektedir.

SPOR SALONLARI

SOLİ Center AVM'de misafirlerimiz için günün stresini atıp, spor ihtiyacını karşılayabilmeleri için fitness salonları bulanmaktadır.
Spor salonumuzda uzman yönetim ekibi ve tecrübeli eğitmenleri ile Soli Center AVM'de spora ilk adımı atmanızı bekliyoruz. Hijyenik ortamı, sınırsız grup dersleri ve profesyonel ekipmanları ile Soli Center AVM spor salonumuzda eğlenceli ve etkili antrenman yapabilir, fitness hedeflerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

ÇOCUK OYUN ALANLARI

SOLİ Center AVM, çocuk oyun alanları ile eğlencenin kapılarını minik misafirlerimiz için aralıyor.
SOLİ Center AVM olarak sizleri düşündüğümüz kadar, konuk ettiğimiz minik misafirlerimizi de düşünüyor ve oyun alanlarıyla onlara eğlenceli vakit imkanı sunuyoruz.
SOLİ Center AVM'de bütün oyun ve eğlence alanlarında geçerli indirimli oyun kredileriniz ile minik misafirlerimiz keyiflerine keyif katacak.

AÇIK / KAPALI OTOPARK

SOLİ Center AVM'ye aracınızla geldiğinizde, park yeri aramakla vakit kaybetmemek için sizlere sunduğumuz açık ve kapalı otopark alanlarından faydalanabilirsiniz.
SOLİ Center AVM'de 111 araç kapasiteli açık ve 51 araç kapasiteli kapalı, özel amaçlı, geniş kapasiteli ve ücretsiz otopark hizmeti sunulmaktadır.

GÜVENLİK

Misafirlerimizin kendilerini güvende hissetmelerini sağlayacak en önemli unsur, güvenlik hizmetimizin uzmanlar tarafından ve SOLİ Center AVM'nin her noktasını kapsama alanına alacak şekilde veriliyor olmasıdır.
Soli Center AVM'de 7/24 kamera kayıt sisteminin dışında mağaza içinde ve dışında profesyonel güvenlik personelleri tarafından huzurunuz sağlanmaktadır.

BEBEK BAKIM ODASI

DANIŞMA

ATM

TAKSİ

OTOBÜS DURAĞI

WC / ENGELLİ WC

SOLİ CENTER ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Open chat
Bize Yazın!
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?